Content production

Tvorba obsahu je naše vášeň, a proto máme vlastní studio a tým lidí, kteří se preprodukci, produkci a postprodukci obsahu u nás věnují. Zaměřujeme se na různé typy a formáty foto a video produkce pro mnoho účelů použití.

Díky vlastnímu studiu - Trueside Space, můžeme tvořit opravdu kvalitní obsah inhouse a tak velmi rychle a efektivně reagovat na veškerá přání a požadavky našich klientů. V Trueside Space máme veškerou potřebnou techniku k fotografování (fotoaparáty a různé objektivy pro různé situace), natáčení videí (kamery, plátna, akustické prvky a techniku pro zvuk, softboxy a led panely a také potřebné rekvizity) a pro postprodukci vytvořených materiálů a obsahu (výkonný počítač s grafickým a kalibrovaným monitorem a příslušenstvím pro úpravu fotek, videí a zvuku).

V případě Vašeho zájmu Vám také rádi pomůžeme formou školení či odborné konzultace v oblasti video, foto a audio techniky a zároveň také v oblasti preprodukce, produkce a postprodukce obsahu.

Pokud byste se chtěli o produkci obsahu dozvědět více a zjistit, jak to celé funguje – koukněte ZDE, anebo pokud byste si chtěli domluvit školení/odbornou konzultaci, napište nám na info@trueside.cz či zavolejte na+420 222 742 710.

Co máme za sebou?

Ukázka naší práce