Agentura Trueside je tvořena partou kreativních lidí, kteří mají blízko k moderní komunikaci, technologiím a hlavně sociálním sítím jako je YouTube, Instagram a Facebook.

Kdo jsme

pár slov o nás

Agentura Trueside je tvořena partou kreativních lidí, kteří mají blízko k moderní komunikaci, technologiím a hlavně sociálním sítím jako je YouTube, Instagram a Facebook.

Naším posláním je spojovat české a slovenské influencery se značkami a tím oslovit jak mladou generaci, která většinu svého volného času netráví u televize nebo například čtením, ale právě na sociálních sítích sledováním svých oblíbenců, tak i starší cílovou skupinu, která začíná sociální sítě využívat čím dál více ve svém každodenním životě.

Základem naší práce je dokonalá znalost české a slovenské YouTube scény a celkový přehled v oblasti influencer marketingu. Zároveň poskytování komplexních služeb a integrovaných řešení v oblasti influencer marketingu. Trueside přináší know-how, nové unikátní technologie a služby v rámci reklamních kampaní, správy sociálních sítí a tvorby obsahu na ně (video a foto-produkce).

Najdete nás na linkedin

Kdo stojí za Trueside

Naše crew

Lucie Sladká

Lucie Sladká

Key Account Manager

Gabriela Velková

Gabriela Velková

Account Manager

Markéta Prokopcová

Markéta Prokopcová

Assistant Account Manager

Hana Chytráčková

Hana Chytráčková

Executive assistant

Lukáš Prokop

Lukáš Prokop

Project Manager
& Video-Maker

Martin Svojše

Martin Svojše

VFX artist

Martin Drozdek

Martin Drozdek

Web & App Developer

Marek Chytráček

Marek Chytráček

CEO & Co-Founder

Vojtěch Novák

Vojtěch Novák

Management Consultant

Lukáš Koníček

Lukáš Koníček

IT Specialist

Tomáš Kadlec

Tomáš Kadlec

Something like Guru

Naše video Vám bude možné zobrazit a přehrát, až po přijmutí marketingových a preferenčních cookies, jelikož videa jsou přehrávána skrze YouTube.